Cursus Koor improvisatie

Ontdek de kracht van improvisatie met je stem
Cursus Koor improvisatie

Houd je van samenzang? 
Wil jij je stem verder ontwikkelen? 
Durf je te spelen, te improviseren met je stem?

Doe dan mee aan deze cursus Koor Improvisatie van het Genetic Choir.

Genetic Choir, een koor dat volledig geïmproviseerde uitvoeringen geeft zonder bladmuziek of dirigent, heeft haar eigen methode ontwikkeld om individueel en als groep vanuit het niets tot boeiende vocale muziek te komen. Tijdens de cursus leer je je eigen stem aandachtig te beluisteren, je rijke palet aan klanken te verkennen en je weg te vinden tussen de klanken van anderen.
Elke avond zingen we spontane composities naar aanleiding van specifieke opdrachten waarin je als 'instant composer’, maker in het moment, wordt uitgedaagd om de juiste balans te vinden tussen vrijheid en vorm.

De cursus wordt gegeven door Kristien Sonnevijlle. Kristien is Genetic Choir zanger van het eerste uur en improviserend dans- en theatermaker met haar eigen gezelschap Concert Curieus.

De cursus is voor zowel degenen die al ervaring hebben met de werkwijze van het Genetic Choir als voor zangers die deze werkwijze nog niet kennen.

Heb je vragen over de cursus? Mail of bel Kristien. 06-28775775, kristien@genetic-choir.org
 

Mail Kristien

Data 2026

  • 28 mei
  • 4, 11, 18, 25 juni
  • 2, 9 juli

Locatie
Pand 18, Studio op de 1e verdieping
St. Josephstraat 18, 's-Hertogenbosch
 

Hou mij op de hoogte